13317, 13318 Direct Sales Expert (Ekspert ds. Sprzeda?y Bezpo?redniej) - Military veterans preferred

2024-08-20
DHL (https://group.dhl.com/en.html)
Other

/yr

  full-time   employee

?ód?
Poland

DHL Parcel Polska to lider polskiego rynku przesy?ek krajowych i prekursor wdra?ania innowacyjnych rozwi?za? e-commerce, dedykowanych klientom w Polsce i Europie. W DHL Parcel wykorzystujemy wiedz? w dziedzinie krajowych oraz mi?dzynarodowych przesy?ek drogowych, docieraj?c do 28 krajów Unii Europejskiej.

Praca w DHL Parcel to szansa na karier? w jednej z czo?owych firm bran?y logistycznej, w zespole najlepszych specjalistów z ca?ego ?wiata.

TWOJE ZADANIA:
  • budowanie d?ugotrwa?ych relacji z klientami biznesowymi poprzez profesjonaln? obs?ug?
  • pozyskiwanie nowych klientów i aktywna sprzeda? produktów i us?ug DHL Parcel Polska
  • rozwijanie przypisanych klientów poprzez kontakt telefoniczny i mailowy
  • realizacja ilo?ciowych oraz jako?ciowych celów sprzeda?owych
  • monitorowanie rynku i identyfikacja nowych mo?liwo?ci biznesowych

NASZE OCZEKIWANIA:
  • do?wiadczenie w sprzeda?y w obszarze B2B, preferowane do?wiadczenie w telesprzeda?y
  • motywacja do pracy i determinacja w osi?ganiu wyznaczonych celów
  • bardzo dobre umiej?tno?ci komunikacyjne i negocjacyjne
  • samodzielne i aktywne podej?cie do powierzanych zada?
  • wysoka kultura osobista i ?atwo?? w nawi?zywaniu kontaktów

.OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na umow? o prac?.
  • coroczn? podwy?k? (uzale?nion? od wyników finansowych firmy i indywidualnej oceny rocznej),
  • prac? od poniedzia?ku do pi?tku, mo?esz zacz?? mi?dzy 8.00 a 9.00
  • atrakcyjn? form? wynagrodzenia: podstawa + premia sprzeda?owa.

Dodatkowo do wynagrodzenia:

  • dodatek ?wi?teczny do 1400 z? brutto,
  • wczasy pod grusz? do 850 z? brutto,
  • zni?ki na przesy?ki DHL na terenie Europy,
  • dost?p do platformy kafeteryjnej.

W super cenie:

  • pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na ?ycie (zap?acisz tylko 2 z?),
  • karta sportowa.

Masz szans? na:

  • nagrody w ramach konkursu na Cz?owieka Roku,
  • nagrody jubileuszowe,
  • prezenty z okazji narodzin dziecka, stypendia dla dzieci,
  • uzyskanie po?yczki na preferencyjnych warunkach,
  • przyst?pienie do Pracowniczego Programu Emerytalnego.

Rozwijaj si? razem z nami:

  • w 2023 roku ok. 14 % osób awansowa?o dzi?ki rekrutacjom wewn?trznym oraz w ramach ?cie?ek karier,
  • posiadamy 24 autorskie szkolenia wewn?trzne oraz narz?dzia wspieraj?ce Ci? w planowaniu rozwoju, a osoby z najwy?szym potencja?em s? w??czane do Programu Talentowego
  • mo?esz uczy? si? j?zyka angielskiego na kursie online, dofinansowanym przez pracodawc?.

DHL Parcel Polska sp. z o.o. (dalej „DHL”) ??da podania jedynie takich danych osobowych, które wskazane s? w obowi?zuj?cych przepisach prawa (imi?/imiona i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez kandydata, a w przypadku gdy jest to niezb?dne do wykonywania pracy okre?lonego rodzaju lub na okre?lonym stanowisku – tak?e dane dotycz?ce wykszta?cenia, kwalifikacji zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia). W szczególno?ci DHL nie ??da przesy?ania zdj?cia.

Podanie przez Ciebie danych osobowych przekraczaj?cych zakres danych osobowych wymaganych przez DHL oznacza wyra?enie przez Ciebie zgody na przetwarzanie tych danych. Przes?anie przez Ciebie zdj?cia, oznacza wyra?enie wyra?nej zgody na przetwarzanie danych nim obj?tych.

Je?li przekazane przez Ciebie dokumenty aplikacyjne zawieraj? dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (dane szczególnej kategorii, w tym dane dotycz?ce zdrowia w szczególno?ci orzeczenie lekarskie o niepe?nosprawno?ci ) DHL b?dzie przetwarza? w/w dane na podstawie artyku?u 22[1] § 4 Kodeksu pracy.

Mo?esz z ?atwo?ci? cofn?? zgod? w dowolnym momencie. Aby to zrobi?, napisz do IOD na adres: dpo.parcel@dhl.com. Wycofanie zgody nie wp?ywa na zgodno?? z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zg?oszeniu jest DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedzib? w Warszawie, przy ul. Osma?skiej 2, 02-823 Warszawa. Mo?esz skontaktowa? si? z nami drog? pisemn? lub poprzez nast?puj?cy e-mail: dpo.parcel@dhl.com B?dziemy przetwarza? Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w tym w celu komunikacji z tym zwi?zanej, w celu prowadzenia przysz?ych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgod?) i w celu przes?ania zaproszenia do wype?nienia ankiety zwi?zanej z badaniem satysfakcji kandydata dotycz?cym jako?ci procesu rekrutacyjnego oraz – w uzasadnionych przypadkach - w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo ??da? do nich dost?pu, ich sprostowania, usuni?cia, ograniczenia przetwarzania i ??dania ich przeniesienia. Masz tak?e prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania – z przyczyn zwi?zanych ze swoj? szczególn? sytuacj?. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa si? na podstawie zgody, masz prawo do jej cofni?cia, bez wp?ywu na legalno?? przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urz?du Ochrony Danych Osobowych, je?eli s?dzisz ?e przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa w tym zakresie. Wi?cej informacji znajdziesz pod poni?szym linkiem: https://www.dhlparcel.pl/pl/o-dhl/przetwarzanie-danych-osobowych.html (zak?adka: Kandydat do pracy (aplikacja sk?adana w odpowiedzi na prowadzony proces rekrutacyjny)).

#LI-ePL